Gorillas Support - sportovní, teambuildingové a charitativní akce pro veřejnost. Jsme podporou pro gorilky z FBŠ Plzeň!

Gorila Dance 2 - březen 2019

 

Tentokrát akce pouze pro dospělé! Zveme všechny rodiče, dospělé hráče, známé a kamarády na akci GORILA DANCE. K poslechu a tanci zahraje hudební duo BerBand. Těšit se můžete na taneční vystoupení, půlnoční překvapení nebo na slosování vstupenek o drobné hodnotné ceny. Přijďte se pobavit, zatančit si a popít. :)

 

Noční rozvoz (auty) pro Vás do Plzně zajištěn zdarma!

Datum: 22. 3. 2019
Čas: 20.00 hodin
Místo: Sál restaurace Formanka, Na Návsi 103, 330 27 Vejprnice
Cena: Předprodej 150 Kč (777626512 - Markéta, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), na místě 200 Kč

 

Počet prodaných lístků: 47

 

Teplákové gorilí soupravy do Falunu

Snažíme se sehnat sponzory na teplákové soupravy pro hráče, kteří budou reprezentovat naši florbalovou školu - FBŠ Plzeň. Koukněte, jak bude souprava vypadat.

Velká gorilí soutěž

Gorillas Support z.s. ve spolupráci s Florballandem vyhlašují Velkou Gorilí Soutěž.

Hráči: o hokejku vlastního výběru do 2000 Kč
Brankáři: o brankářskou výstroj (část výstroje) dle vlastního výběru do 2000 Kč

Soutěž je pro hráče a brankáře z kategorií přípravky až starších žáků. Vyhrává pouze jeden hráč a jeden brankář ze všech. 

 

Pravidla soutěže

Vyhrává první, kdo předvede následující:

Hráči: Do konce března 2018 nutno předvést svým trenérům (na tréninku, na turnaji ...) všechny hráčské úkolové karty (H č. 1 - 20) + alespoň jeden z úkolů pro golmany (G č. 1. - 3). Každý úkol byste měli předvést alespoň jednou ze tří pokusů.

Brankáři: Do konce března 2018 nutno předvést svým trenérům (na tréninku, na turnaji ...) všechny brankářské úkolové karty (G č. 1 - 3) + alespoň šest libovolných úkolů pro hráče. Každý úkol byste měli předvést alespoň jednou ze tří pokusů.

 

 
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Jan Werich 

 

Chceš vyhrát? Tak zaber. :)

 

Derby 2017

 

V divizním boji o florbalovou Plzeň porazila naše FBŠ Plzeň domácí FBŠ Slavii Fat Pipe Plzeň 7:2! Vytvořili jsme pro naše "Áčko" domácí prostředí i v hale Slavie a hnali naše gorily k vítězství. Byli jsme hodně slyšet, domácí fanoušci jako by tam ani nebyli. :) Derby sledovalo 155 diváků!

 

O co vlasně šlo? :)  

21. 10. 2017 hraje naše „Áčko“ proti Slavii od 18.00 hodin, hala: Slavia VŠ Plzeň. Pojďte hromadně zafandit tomu nejlepšímu, co máme. Vezměte dresy, bubny, šály atd. a pojďte muže pořádně podpořit! Zatopíme pod kotlem, bude nás plná hala. Bude nás slyšet! Co říkáte, pomůžeme jim? Uděláme pořádný kotel?

 V posledním derby naše Áčko porazilo Slavii na ZČU 10:3. Pojďte mu vytvořit domácí podmínky i na Slavii. Pište (mailem), prosím, kdo přijde, ať máme přehled. Snad se podaří sehnat dost „pomůcek na fandění“ pro všechny, něco připraveno mám.

 

 

Gorillas Support - since 2017